Дитячі меблі, стінки, шафи

17 364 грн.

23 265 грн.

36 285 грн.

5 249 грн.

8 839 грн.

13 847 грн.

11 957 грн.

21 339 грн.

13 565 грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Дитячі меблі, стінки, шафи

Як вибрати дитячі меблі?

Дитячі меблі – категорія товарів, до яких пред'являються підвищені вимоги не тільки в питаннях функціональності і естетики. Вибираючи предмети меблів для облаштування інтер'єру дитячої кімнати, особливу увагу слід приділити питанню безпеки. В першу чергу це – конструктив виробів і матеріали, які використовуються при їх виготовленні.

Матеріали меблів в дитячу кімнату

Сучасні меблі в дитячу кімнату виготовляються з різних матеріалів. При виробництві цих товарів використовують:

  • натуральну деревину;
  • деревні плити – ДСП, ЛДСП, МДФ;
  • метал;
  • пластик.

Кожен з представлених матеріалів для меблів в дитячу відрізняється функціональними характеристиками.


Дитячі меблі з натуральної деревини

Меблі для дітей з натуральної деревини виглядають презентабельно і поєднують чудові експлуатаційні характеристики. Масив дерева характеризує міцність і довговічність, незаперечною перевагою цього матеріалу є екологічність. Дерево – натуральний природний матеріал, який не містить шкідливих для здоров'я речовин, а тому застосовується навіть для виготовлення меблів для новонароджених. Легкість в обробці дозволяє виготовляти різноманітні по дизайну і конструктиву модулі. Єдиним недоліком, яким характеризуються дитячі меблі з натуральної деревини, є висока ціна.

Дитячі меблі з деревних плит

Завдяки доступній ціні і простоті обробки, деревні плити користуються найбільшою популярністю у виробників, які виготовляють дитячі шафи та спальні для хлопчиків та дівчаток. За експлуатаційними характеристиками вони не поступаються масиву, а багато в чому і перевищують його. Купівля меблів з ДСП чи МДФ нерідко викликає побоювання у багатьох батьків, адже деревні плити містять речовини, небезпечні і шкідливі для здоров'я.


У кожному конкретному випадку багато залежить від виробника. Відповідно до українського ДСТУ, для того щоб виготовити дитячі стінки допускається використання деревних плит з класом емісії не нижче, ніж Е1. Класом емісії є кількість формальдегідів, які виділяються з деревної плити. У плитах класу Е1 цей показник мінімальний і не здатний завдати шкоди організму людини.

Відсутність необроблених поверхонь – це ще один важливий момент при купівлі меблів для дитячої з ДСП. Сумлінні виробники обробляють кромкою поверхні навіть деталей, які стикуються між собою, що зводить вплив шкідливих речовин до нуля.

Металеві дитячі меблі

Металеві конструкції поєднують в собі міцність, надійність і довговічність. Сьогодні метал може фарбуватися порошковою фарбою в будь-які кольори, що дає можливість створення креативних дизайнерських рішень. Метал нетоксичний і не виділяє шкідливих для організму речовин. До недоліків таких меблів можна віднести лише високу теплопровідність і низьку здатність матеріалу зберігати тепло – промені сонця швидко нагрівають металевий каркас, і також він швидко остигає, стає холодним, що робить його неприємним на дотик.

Найчастіше з металу виготовляють дитячі ліжка в двох варіантах виконання – окремо стоячі і двоярусні.

Дитячі меблі з пластику

Завдяки плавкості, простоті переробки і доступній ціні виробники охоче використовують пластик для виготовлення меблів чи окремих їх частин. З цього матеріалу можуть створюватися дійсно оригінальні конструкції – легкі і досить практичні: шафи, стільці, дитячі дивани, ліжка, елементи декору.

Пластик – синтетичний матеріал, який нерідко містить токсичні речовини, шкідливі для здоров'я не тільки дітей, а й дорослих. Тому, вибираючи меблі дитячі з цього матеріалу, обов'язково запитайте у продавця сертифікат якості.

Конструктив дитячих меблів

Конструктив меблів, які використовуються для облаштування дитячої кімнати, повинен відповідати всім вимогам безпеки при експлуатації.


Дитячі стінки купуються з урахуванням вікових особливостей. Чим молодша дитина, тим важливішими є особливості конструкції і функціональності меблів. Віку дитини повинні відповідати і габарити виробів.

Якщо ви плануєте купити дитячі меблі, особливу увагу рекомендується приділити таким моментам:

  1. Якість обробки виробів. При виборі модулів важливо дивитись на якість обробки і з'єднання деталей дитячої стінки. На елементах шафи не повинно бути необроблених країв, відколів, що стирчать, елементів кріпильної фурнітури.
  2. Надійність і міцність. Не доводиться сумніватися в тому, що дитячі меблі повинні бути міцними і стійкими. Для регулювання конструкцій при нерівних підлогах повинні передбачатися регульовані опори. Масивні шафи, стійкість яких забезпечити складно, кріпляться до стін чи опорних щитів.
  3. Гострі кути. Відсутність гострих кутів – один з важливих критеріїв вибору стінки, котрий слід враховувати. Діти, особливо молодшого віку, рухливі і активні. Граючись, дитина може вдаритися і травмуватися об гострий кут дитячої шафи, ліжка або іншого виробу. Тому перевагу слід надавати предметам з округленими кутами. Перед тим як купувати меблі для дитячої кімнати, варто зайти на сайт інтернет-магазину та переглянути фото та порівняти ціни.
  4. Фурнітура. Якщо внутрішня фурнітура дитячої стінки (петлі, направляючі, кріпильні елементи) не грають важливої ролі в питанні безпеки, то зовнішня фурнітура – ручки , замки – можуть бути небезпечними. Якщо конструктивом дитяча шафа повинна мати ручки, вони не повинні стати причиною травм. Перевагу рекомендується надавати варіантам округленої форми. Відсутність замків – додатковий плюс до спокою батьків.
  5. Безпека спального місця. При виборі ліжок для дитячої спальні дошкільнят важливо подбати про комфорт і безпеку відпочинку. Захистити дитину від падіння під час сну допоможе надійне огородження – конструктивний елемент, котрий сумлінні виробники пропонують в якості додаткової опції або в комплекті з ліжком. У двоярусних ліжках передбачаються травмобезпечні сходи.


Належної уваги заслуговують стінки з різними декорами – наприклад, зі склом. При виборі шаф з вітражами або вітринами зверніть увагу на якість скла. Предмети зі звичайним склом купувати для облаштування кімнати дитини не рекомендується. Перевагу краще надавати елементам з загартованого або оргскла. Навіть якщо таке скло розіб'ється, воно, по типу автомобільного, не розлетиться на дрібні шматочка, і не завдасть дитині ніякої шкоди.

Наш інтернет-магазин меблів в місті Тернопіль пропонує купити дитячі меблі провідних вітчизняних виробників за найнижчими цінами в Україні.